09.
09/2022

Babybooooooom .....

 .... alebo vrh G a H ♥

Po náročnejšiej mačiatkovskej jari, som neplánovala mačiatka na leto.  Ale keď po takmer roku dostala Eliza - Mia ruju, tak som ju nakryla. Tým, že tak dlho ruju nemala (už som sa aj obávala, či bude mať ešte mačiatka) som ani veľmi neváhala. Zopakovala som Dečkové spojenie. Pampúšik – Daiquri je veľmi pekný – papuľnatý chlpoš, tak som chcela také dievčatko. Mia je jedináčik, narodil sa jej jedináčik (Pampúšik), tak som čakala jedno – dve mačiatka. Pohodový ňuňu vrh

Človek mieni ... a príroda sa s ním zahrá.  Mii začalo rásť bruško. Celkom dosť. Už som sa začala zmierovať  s predstavou väčšieho vrhu. Potom som si všimla, že aj Mimi nejak priberá ... Kedy sa to fešákovi podarilo netuším, Mimi bude mať asi po mame tichú ruju.

Tak som obe nastávajúce maminy dala do detskej izby, aby mali kľud a pomaly sa pripravovali na mačiatka. A ja tiež  ...

Prišiel deň D. Mimi začala rodiť a narodilo sa šesť mačiatok. O pár dní začala rodiť Mia a prví boli, ako inak chlapci ☺ Maminy kojili bábätká a ja som sa tešila, že sú všetci v poriadku.

Toľko mačiatok to je riadna zaberačka! Hoci sa maminy príkladne starali, niečo ostalo aj na mňa. Boli prázdniny, aktivity s deťmi a keď som prišla domov, tak som sa hrala s mačiatkami. Musela som ich aj obriadiť, povážiť, skontrolovať či sú všetky v poriadku. Bolo to dosť náročné obdobie, veľa malých mačiatok dokáže urobiť celkom slušný binec ☺ a priznám sa, vôbec sa mi nechcelo sadnúť si k PC , aby som ich dala stránku. Radšej som si sadla na zem k mačiatkam a pozerala, ako sa najskôr batolia, potom už šikovne behajú. Naháňajú mávatko, myšičky, loptičky.

Drobci už prestávajú byť drobci a je najvyšší čas ich ukázať svetu. Postupne pridám fotky, aby ste videli naše zlatíčka.